Genital estetik ve yağ dolgusu /neleri başarır?

Doğuştan yahut doğumların travmasıyla ya da vaktin yıpratıcı tesiriyle bayan genital bölgesinde bir dolu estetik meseleler baş gösterebiliyor. Cinsel hayatı etkileyen, günlük hayatta ya da giysi kuşamda sorunlar yaratan ve bazen ruhsal yansımaları da olan, mutsuz edici bir değişimdir bu:’’Vagina genişlemiştir, vagina iç dudakları dışarı sarkık, iri ya da buruşuktur, dış dudaklar ise bazen çok büyük ve şiş ,bazen ise zayıf ve sönüktür, klitoris bölgesi sıkıntılıdır, G noktası sizin için aslında bir efsaneye dönüşmüştür’’… üzere. Çağdaş vakitler ,artan irtibat imkanları ve kazanılan ekonomik durum ile özgürleşen bayan ‘ artık bu sıkıntılara karşılık gelen genital estetik tahlil biçimlerini plastik cerrahlarında bulmaya başlamıştır. Vaginoplasti teknikleriyle daraltılıp, sıkılaştırılıp/ normalleştirilen bir vaginaya birebir seansta Labioplasti teşebbüsleriyle daha estetik görünüm kazandırılmaktadır. Klitoris cerrahisi ve G noktasına yapılan müdahalelerle de bayan vücuduyla orgazm ortasındaki bağ dizayn edilebilmektedir.

Evvelden beri kullanılagelse de son yıllarda bilhassa kök hücre biliminin gelişmesi, anlaşılması ve pahasının bilinir hale gelmesiyle aktifliği ve popülerliği daha da artan yağ dolguları genital estetik yaklaşımın da temel ögelerinden biri sayılmaktadır artık. Vagina duvarına yapılan yağ enjeksiyonlarıyla sıkılaşma, toparlanma ve gençleşme sağlanabilmektedir. Pörsük, zayıf ve cılız duran iç ya da dış dudaklar misal formda yağ dolgularıyla daha canlı bir görünüm kazandırılarak, normalleştirilmektedir. Klitoris denilen haz bölgesi yağ ya da gibisi dolgu unsurlarıyla gerektiği vakit dizayn edilebilmektedir. G Shot ya da orgazm aşısı popülerleşen bir tabirse de:aslında vaginanın girişinde ,4-5 cm üst /iç kadranda /mesane duvarına bitişik yer alan Grafenberg (G) noktasının daha belirginleştirilmesi sürecidir. Haz jenerasyonunun bir modülü olarak kabul edilen bu bölge yapılan sentetik ya da yağ dolgularıyla fark edilebilir bir mecraya dönüştürülmektedir. Tüm bu süreçlerde gerekli olan yağ vücudunuzdaki fazlalıklardan alınmakta, laboratuar şartlarında enjeksiyona uygun ve kök hücreden varlıklı hale dönüştürülüp, uygulanmaktadır. Ameliyathane şartlarında, 30-45 dk ortası sürecek ve lokal anesteziyle de gerçekleştirilebilecek bir süreçtir bahis olunan. Doğuma, Hymene ya da cinsel hayatınıza olumsuz bir tesiri yoktur bu teşebbüslerin. Klasik 8-10 günlük düzgünleşme periyodunuz de kolay ağrı kesicilerle yönetim edebileceğiniz,1-2 günde işinize gidebileceğiniz, 2-4 haftada olağan cinsel hayatınıza başlayabileceğiniz bu vakit dilimi sizin için asla sıkıntı geçmeyecektir. Olağan ki hastanede ve konutta klasik hijyen kurallarına uyacak ve gerekliyse bazen pansumanınızı kendiniz bile yapabileceksiniz. İdrar yollarıyla ilgili bir sorun beklenmez. Mümkün şiş ve ödem klasik yağ dolgularında olduğu üzere 3-5 günlük bir devri kapsar. Genital bölgenin güzelleştirici /görünümü dizayn edici ve performans arttırıcı bu estetik teşebbüsleri çoklukla yüz güldürücüdür.

Düzgün karar verilmiş ve başarılı bir operasyon: yerine gelen özgüven, daha güzel bir dış görünüm ve performansı artan bir cinsel ömür demektir. Yıllarca ayıp, günah üzere önkabüllerle ötelenen, bir tahlili olabileceği pek bilinmeyen, sıkıştırılmış ve ekonomik bağımlılığı olmayan bayanlarımızın pek de aklına gelemeyen bir dolu problemler yumağına ışık tutmaktadır genital estetik yaklaşımlar. Kaşınız, gözünüz, göğsünüz, fazla yağlarınız ya da vakte direnemeyen bedeniniz…! Bunların her biri kadar kıymetli ve pahalıdır artık. Genital bölge estetik sıkıntıları ve aydınlanma yolunda size sunulan bu bilgi ve tahlil biçimleri, umarız bayanın özgürleşmesine de bir nebze katkı yapar.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir