Orgazm olamayan kadınlar/genital estetikteki çözüm biçimleri

Latife değil bazen azımsanmayacak bir kaygı bu. Orgazm, cinsel hazzın doruk noktası, vücudun silsileler halinde katıldığı, beyinle ruhun ortak yanıtının kaslarda, sonlarda beden bulmuş tahlil halinin ismi. Karmakarışık bir sistem tıpkı vakitte. Bir çok komponenti olan: Gözlerimizden başlayan, düşlerimizde biçimlenen, beğeni ile /aşkla şekillenen, bir çok vücut modülündeki haz noktalarının uyarıcı olarak katıldığı bir süreç orgazm dediğimiz. Orgazm olamama halinden bu kaotik yapıdaki ögelerden rastgele biri sorumlu olabilir: Koku, beğeni, günlük sıkıntılar, ağrı, isteksizlik, hastalıklar' vesaire.

Hissemize düşen, genital bölgedeki orgazmı biçimlendiren ögelerin (eğer sorunluysalar) iyileştirmeleri. Klitoris, Grafenberg (G) noktası, perianal bölge yapıları üzere dış genital organlar ‘'orgazm alanı'' olarak tanımlanıyor. Tüm Vagina bölgesi (sıkı bir vagina, dizayn edilmiş ön ve art dudaklar, şişkin olmayan bir vulva /mons pubis bölgesi, tahminen ‘bacak iç yanları'da) bu gerçeğin öbür tamamlayıcıları aslında. Klitoris kıymetli bir yapı bayan vücudunda. Vaginanın üzerinde , küçük dudakların bittiği yerde ve hali her bayanda değişik olan (normal tarifinin olmadığı, yaşla yada doğum yapmayla yapısının ilgili olmadığı) hudut örgüsü güçlü olan bir oluşum. Erkekteki Glans penisin /penis başı'nın karşılığı her manada. Ve sıkıntılı olanların kederi öncelikle orgazm olamıyorum' değildir,''Yolunda gitmeyen bişeyler var''duygusudur daha çok. Bu bölgenin uyarımıyla ilgili sorunlar olacağı varsayılır, klitorisin durumuna bakılır, bazen vagina iç dudakları, klitoris bir şapka /külah üzere ziyadesiyle içerde fiyat halde örtüyor olabilir, halka üzere sarmış ve kat olmuş bir durumdur bu.

Operasyon, bir cins etraf dizaynıdır. Onu içeride tutup uyarılmasını zorlaştıran /teması azaltan ögelerden sıyrıltılır. Gaye klitorisi daha besbelli hale getirip uyarımını kolaylaştırmaktır. Bu klitorisin, daha kolay ve rahat hale getirilmesiyle orgazmı kolaylaştırıcı bir sonuca yol açacaktır: Bazen klitoris bilakis büyük olabilir, besbellidir, mayodan /şorttan rahatsız edici bir imaj verebilir. Gibisi operasyon aksi dinamiklerle uygulanır, yandaki vagina iç dudaklarının klitorisi örtmesi sağlanacak ve sinirsel yapılanmaya ziyan vermeden /indirekt biçimde klitoris daha derine çekilecektir. İkaz fonksiyonu devam eden lakin nispeten gizlenmiş bir yeni yapı demektir bu.

Vagina üstünde, içerde, 5-6 cm uzakta, mesane duvarına bitişik yer alan G (Grafenberg)noktası da orgazm alanının popülerleşen yapısıdır:Orgazmda kilit nokta olduğu varsayılmaktadır. G-Shot/orgazm aşısı diye tanımlanan süreç bu bölgeyi sentetik dolgu ya da yağ enjeksiyonlarıyla daha besbelli hale getirip, uyarılmasını kolaylaştırmak ve orgazmın oluşumuna katkı yapmak olarak düşünülmektedir. Öteki dış genital yapıların estetik yaklaşımlarıyla (sıkılaştırılan vagina, dizayn edilen vagina dudakları, gerekliyse yapılacak vulva liposakşını ve perine bölgesi) birlikte düşünüldüğünde bütün bu düzeltici genital estetik hareketlerinin ortak gayesi bayan vücudunun özgürleştirilmesi, kazanılan özgüven, daha huzurlu ve bir keyifli cinsel ömür olması gerektir.

''Mucizevi değişim'' laflarının ötesinde, her türlü tanınan argümanın dışında vücudun bu bölgesine yapılacak hedefe uygun genital estetik teşebbüslerin hızla, memnunluk verici değişimler yarattığını söyleyebiliriz. Kendi vücudunuzu sevmeyle başlayan, kişi ve vücudu ortasındaki özel bağlantı dışında, şayet gerekliyse yapılacak bu değişimler, elbet cinsel ömrünüzün kalitesini arttıracak ve sizin partnerinize karşı daha rahat olmanızı sağlayacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir